Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

 


 

Fale radiowe

Fale radiowe

Fale radiowe należą do najnowszej technologii stosowanej w medycynie estetycznej. Zabiegi wykonywane są w sposób bezinwazyjny lub z niewielką ingerencją za pomocą mikroigiełek.

Działanie fal radiowych polega na kontrolowanym podgrzewaniu skóry właściwej i sprowokowania jej do przebudowy, pobudzenia wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki tworzeniu kolumnowych stref przegrzania oraz nieuszkadzaniu tkanek okolicznych, możliwe jest precyzyjne oddziaływanie na konkretnej głębokości skóry. Zabieg jest przeprowadzany po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnego kremu.

Fale radiowe stosowane są w terapii odmładzającej, ujędrniającej, w bezoperacyjnym liftingu twarzy i ciała, podczas redukcji blizn, rozstępów i cellulitu. W zależności od oczekiwań Pacjenta, możliwe jest zastosowanie samej fali radiowej lub fali radiowej z mikronakłuwaniem.

Zabieg polecany jest dla osób chcących zmniejszyć wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu, dla zwiększenia jędrności skóry i uniesienia opadających policzków oraz wygładzenia skóry i likwidacji zmarszczek. Fale radiowe doskonale sprawdzają się w walce z wiotką skórą po ciąży lub dużym spadki masy ciała. Zabieg jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i naczyniowej.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Zabieg Beliv

 

Zabieg marki Be'liv

Zabieg z wykorzystaniem preparatów na bazie żywych bakterii probiotycznych, które przyczyniają się do utrzymania wilgotności skóry oraz jej prawidłowego ph. Nawilżają skórę, odżywiają ją, a także działają przeciwstarzeniowo.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Microbiome Spectrum Therapy

 

Zabieg marki Purlés

Microbiome Spectrum Therapy przeznaczony jest do pielęgnacji skóry. Zabieg przyczynia się do redukcji problemu suchej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Dodatkowo wykazuje silne działanie nawilżające, łagodzące oraz regenerujące.

Sprawdź Zobacz wszystkie

PRP Meso Salmon PDRN

 

PRP Meso Salmon PDRN

To innowacyjna procedura zabiegowa przeznaczona do redukcji wiotkiej, odwodnionej oraz słabo dotlenionej skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry starzejącej się, ze zmarszczkami i przebarwieniami.

Sprawdź Zobacz wszystkie