Zabiegi pielegnacyjne na twarz i ciało

 


 

Fale radiowe

Fale radiowe

Fale radiowe należą do najnowszej technologii stosowanej w medycynie estetycznej. Zabiegi wykonywane są w sposób bezinwazyjny lub z niewielką ingerencją za pomocą mikroigiełek.

Działanie fal radiowych polega na kontrolowanym podgrzewaniu skóry właściwej i sprowokowania jej do przebudowy, pobudzenia wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki tworzeniu kolumnowych stref przegrzania oraz nieuszkadzaniu tkanek okolicznych, możliwe jest precyzyjne oddziaływanie na konkretnej głębokości skóry. Zabieg jest przeprowadzany po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnego kremu.

Fale radiowe stosowane są w terapii odmładzającej, ujędrniającej, w bezoperacyjnym liftingu twarzy i ciała, podczas redukcji blizn, rozstępów i cellulitu. W zależności od oczekiwań Pacjenta, możliwe jest zastosowanie samej fali radiowej lub fali radiowej z mikronakłuwaniem.

Zabieg polecany jest dla osób chcących zmniejszyć wiotkość skóry twarzy, szyi i dekoltu, dla zwiększenia jędrności skóry i uniesienia opadających policzków oraz wygładzenia skóry i likwidacji zmarszczek. Fale radiowe doskonale sprawdzają się w walce z wiotką skórą po ciąży lub dużym spadki masy ciała. Zabieg jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i naczyniowej.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Oczyszczanie wodorowe

 

Oczyszczanie wodorowe

Zabiegi urządzeniem HYDRO+ 6w1, które się wzajemnie uzupełniają, gwarantują kompleksową pielęgnację i maksymalne, satysfakcjonujące efekty. Zabiegi w pełni bezpieczne, bezbolesne oraz bezinwazyjne.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Infuzja tlenowa

 

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to bezinwazyjny zabieg, który błyskawicznie poprawia stan oraz wygląd skóry. Regularne wykonywanie infuzji tlenowej to znakomite uzupełnienie profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Zabiegi Thalgo

 

Zabiegi Thalgo

Odmładzająco-regenerujące zabiegi kosmetyczne z kwasem hialuronowym - intensywne wygładzenie zmarszczek: Silicum Marine Treatment, Absolute Hydration, Hylauronic Marine Treatment, Peeling Kawitacyjny.

Sprawdź Zobacz wszystkie