Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Depilacja laserowa

Depilacja

Depilacja laserowa

Nasz laser posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości. Jest to obecnie najskuteczniejszy sposób na trwałe wyeliminowanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała.

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego jest jedyną trwałą i skuteczną metodą depilacji. Wiązka światła przepala włos wraz z cebulką, dzięki czemu nie ulega on odbudowie i nie odrasta.

Jak działa i jaką ma skuteczność depilacja laserowa?

Energia laserowa pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa, a następnie zmieniając się w energię termiczną niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Depilację laserową można przeprowadzić na niemal całym obszarze ciała.

Warto również wiedzieć, że laser wypala sam włos, nie podgrzewając sąsiadujących tkanek, więc usuwanie owłosienia w ten sposób jest zabiegiem bezpiecznym.

Depilacja laserowa włosów to metoda stosowana na świecie już od wielu lat, dlatego jej trwałość i skuteczność jest potwierdzona. To najskuteczniejsza obecnie metoda trwałego usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa nóg

To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć zawsze gładkie nogi bez konieczności częstej i uciążliwej depilacji tradycyjnymi metodami. Laser diodowy to innowacyjne urządzenie i gwarancja skuteczności. Ciesz się gładkimi nogami każdego dnia!

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa pozwala na długo pozbyć się niechcianych włosków na twarzy. Usuwanie wąsika laserem diodowym jest o tyle wskazane, że wszystkie inne formy depilacji tej okolicy doprowadzają do pogłębienia problemu, czyli włoski zaczynają rosnąć szybciej, są grubsze i ciemniejsze.

Depilacja laserowa pachy

To idealne rozwiązanie przede wszystkim dla kobiet z naturalnie wrażliwą skórą pod pachami, która źle reaguje na depilację metodami tradycyjnymi. Skóra wtedy staje się podrażniona, powstają zaczerwienia i krostki a efekt tego mogą być uciążliwe i nawracające. W przypadku depilacji laserowej efekt gładkich pach jest natychmiastowy. Mamy pewność i komfort, że nasza skóra jest piękna i pozbawiona niedoskonałości.

Depilacja laserowa bikini

  • płytka - w której usuwa się tylko te włosy, które znajdują się w okolicy pachwin,
  • głęboka - która obejmuje pachwiny, łono, wargi sromowe, pośladki i obszar pomiędzy nimi.
 

Cennik

 
Wąsik 100 - 150 zł
Broda 200 zł
Pachy 250 - 350 zł
Łydki z kolanami 480 zł
Bikini 250 - 400 zł
Całe nogi 980 zł