Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 

Peeling z kwasem azelainowym

 

Kwas azelainowy Sesderma

Peeling z kwasem azelainowym to intensywna terapia antybakteryjna i przeciwzapalna dedykowana w szczególności dla osób ze skórą wrażliwą i naczyniową.

Sprawdź

Peeling z kwasem ferulowym

 

Kwas ferulowy Sesderma

Peeling z kwasem ferulowym to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz chroniący skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zabieg dla skór delikatnych oraz z oznakami fotostarzenia.

Sprawdź

Peeling TRX

 

Peeling TRX

Zabieg depigmentujący, oparty na kwasie traneksamowym, który działa na przebarwienia różnego pochodzenia, w tym naczyniowe, ciążowe, w wyniku środków antykoncepcyjnych, pozapalne.

Sprawdź

Ferulac Classic z witaminą C

 

Ferulac Classic z witaminą C

Felurac to zabieg nawilżająco-rozświetlający, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez światło.

Sprawdź

Peeling bursztynowy

 

Peeling bursztynowy

Peeling Sucses Peel stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej odmłodzenia skórze. Pobudza metabolizm, stymuluje oddychanie komórkowe i ułatwia produkcję ATP.

Sprawdź

3-RETISES CT Yellow peel

 

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Sprawdź

Ferulac Dubai Lips Peel

 

Ferulac Dubai Lips Peel

Peeling dla osób borykających się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną zredukowane.

Sprawdź

Ferulac Valencia Peel z TCA

 

Ferulac Valencia Peel z TCA

Ferulac Valencia Peel efektywnie ujędrnia i nawilża skórę - kwas salicylowy otwiera nam drogę do głębszych poziomów naskórka, zaś kwas ferulowy z witaminą C wykazują działanie depigmentujące.

Sprawdź

DNA Recovery Peel

 

DNA Recovery Peel

DNA Recovery Peel to zaawansowany peeling nanotechnologiczny naprawiający uszkodzenia DNA, poprawiający jędrność skóry, opóźniający jej fotostarzenie i redukujący trądzik.

Sprawdź

Ferulac z laktoferyną

 

Ferulac z laktoferyną

Jest przeznaczony dla całkowitego odbudowania nie tylko włókien kolagenowych i elastynowych, ale również odbudowania płaszcza hydrolipidowego. Kluczową rolę odgrywa białko, jakim jest laktoferyna.

Sprawdź

Valencia Plus Sesderma

 

Valencia Plus Sesderma

Valencia Plus Sesderma poleca się osobom, które pragną zredukować głębokie przebarwienia na skórze, zlikwidować blizny potrądzikowe, oczyścić, odżywić i nawilżyć skórę.

Sprawdź

Peeling PQ Age

 

Peeling PQ Age

Peeling PQ Age został stworzony, aby zapewnić dogłębną stymulację bez konieczności naruszania powierzchni skóry właściwej. Zabieg jest skuteczny, bezpieczny oraz absolutnie bezinwazyjny.

Sprawdź

Peeling migdałowy

 

Peeling migdałowy

Peeling migdałowy jest zabiegiem o działaniu odmładzająco-regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry.

Sprawdź

Przebarwienia

 

Przebarwienia

Plamy pojawiające się na twarzy, skórze szyi czy dekolcie, stanowią problem natury estetycznej dla kobiet - co to takiego, przyczyny i jak powstają, jak unikać i jak sobie z nimi poradzić.

Sprawdź

Peeling Pirogronowy Sesderma

 

Peeling Pirogronowy

Specjalistyczny peeling wykonywany na skórę twarzy, szyi, dekoltu, pleców lub ramion. Ma on za zadanie usunąć wierzchnią warstwę naskórka i stymulować procesy odbudowy i regeneracji.

Sprawdź