Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz

Holistyczna pielęgnacja Twojego piękna

 


 

Witamy Państwa serdecznie na oficjalnej stronie gabinetu kosmetyki profesjonalnej.

W naszym gabinecie pielęgnujemy praktykę holistycznego podejścia do piękna aby jeszcze skuteczniej pomagać Państwu w uzyskaniu wymarzonych efektów.

Dzięki naszym zabiegom odzyskają Państwo równowagę pomiędzy zdrowiem, urodą a dobrym samopoczuciem każdego dnia. Zrzeszając specjalistów kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę najlepszych obecnie zabiegów anti age, które zestawione ze sobą pomagają uzyskać efekt zdrowego i pięknego organizmu. Dokładamy wszelkich starań abyście Państwo czuli się wyjątkowo podczas każdej wizyty a indywidualne podejście uskutecznia efekty wykonywanych przez nas zabiegów.

Kosmetyki stanowiące bazę naszej pracy, to certyfikowane, bezpieczne produkty renomowanych marek oparte na najnowszych technologiach i osiągnięciach biochemii kosmetycznej.

Wizyty w naszym gabinecie przebiegają w miłej atmosferze, dlatego korzystając z naszej oferty mogą Państwo w stu procentach zrelaksować się i czerpać przyjemność z zabiegów. Doradzamy jak holistycznie zadbać o swoje piękno każdego dnia.

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to już 23 lata zadowolonych klientów.
Udogodnienia: duży parking, podjazd dla osób niepełnosprawnych.

 

Nasi specjaliści

 

Katarzyna Kucharska

kosmetolog, podolog

Zobacz więcej

Magdalena Podbielska

dermatolog, wenerolog

Zobacz więcej

 

Nasz Gabinet