Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
3-RETISES CT Yellow peel

Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel to niesamowity zabieg, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem w gabinetach medycyny estetycznej. Peeling działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Starzenie się skóry to powszechny problem, którego przyczyną są czynniki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Wraz z upływem lat warstwa rogowa naskórka staje się grubsza, powstają pierwsze zmarszczki i przebarwienia, a skóra staje się sucha. 

3-RETISES CT Yellow peel jest kombinacją 3 rodzajów retinolu zamkniętego w liposomach i w stabilnej formie wit. C. Połączenie wit. C oraz retinolu ma działanie antyoksydacyjne i depigmentujące, dzięki czemu skóra staje się pełna blasku i widocznie odmłodzona. Dodatkowo retinol działa złuszczająco na skórę. W efekcia pobudza jej naturalne porcesy do odnowy.

Zabieg może być wykonywany solo lub jako jeden z elementów terapii skóry połączonej z zastosowaniem innych peelingów oraz mikronakłuwania. Jednakże najlepsze rezultaty przynosi zastosowanie serii zabiegów 3-RETISES CT Yellow peel. Warto zaznaczyć, iż po wykonaniu procedury należy przestrzegać zaleceń specjalisty.

Efekty zabiegowe:

  • ujednolicenie kolorytu oraz przebarwień skóry,
  • poprawa nawilżenia skóry,
  • redukcja zmarszczek oraz linii mimicznych,
  • przywrócenie elastyczności oraz napięcia skóry,
  • mniej widoczne pory.
 

Cennik

 
3-RETISES CT Yellow peel350 zł