Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Ferulac Classic z witaminą C

Ferulac Classic z witaminą C

Felurac to zabieg nawilżająco-rozświetlający, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez światło. Połączenie kwas ferulowego z witaminą C pozwala na silne działanie antyoksydacyjne, zapobiegając przy tym powstawaniu stresu oksydacyjnego oraz spowalniając procesy starzenia się skóry. Już po wykonaniu jednego zabiegu skóra odzyskuje zdrowy koloryt i blask. Następuje napięcie, rozjaśnienie oraz intensywne nawilżenie.

Pełna terapia obejmująca serię 4-6 zabiegów w odstępach co 1-2 tygodnie sprawia, że zmarszczki zostają spłycone, a przebarwienia stają się mniej widoczne. Dodatkowo wzrasta jędrność i elastyczność skóry. 

Wskazania:

  • zmarszczki i przebarwienia,
  • skóra narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych,
  • skóra zmęczona, poszarzała i pozbawiona blasku,
  • stres.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Peeling z kwasem azelainowym

 

Kwas azelainowy Sesderma

Peeling z kwasem azelainowym to intensywna terapia antybakteryjna i przeciwzapalna dedykowana w szczególności dla osób ze skórą wrażliwą i naczyniową.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling z kwasem ferulowym

 

Kwas ferulowy Sesderma

Peeling z kwasem ferulowym to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz chroniący skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zabieg dla skór delikatnych oraz z oznakami fotostarzenia.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling TRX

 

Peeling TRX

Zabieg depigmentujący, oparty na kwasie traneksamowym, który działa na przebarwienia różnego pochodzenia, w tym naczyniowe, ciążowe, w wyniku środków antykoncepcyjnych, pozapalne.

Sprawdź Zobacz wszystkie