Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Ferulac Classic z witaminą C

Ferulac Classic z witaminą C

Felurac to zabieg nawilżająco-rozświetlający, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez światło. Połączenie kwas ferulowego z witaminą C pozwala na silne działanie antyoksydacyjne, zapobiegając przy tym powstawaniu stresu oksydacyjnego oraz spowalniając procesy starzenia się skóry. Już po wykonaniu jednego zabiegu skóra odzyskuje zdrowy koloryt i blask. Następuje napięcie, rozjaśnienie oraz intensywne nawilżenie.

Pełna terapia obejmująca serię 4-6 zabiegów w odstępach co 1-2 tygodnie sprawia, że zmarszczki zostają spłycone, a przebarwienia stają się mniej widoczne. Dodatkowo wzrasta jędrność i elastyczność skóry. 

Wskazania:

  • zmarszczki i przebarwienia,
  • skóra narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych,
  • skóra zmęczona, poszarzała i pozbawiona blasku,
  • stres.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Peeling bursztynowy

 

Peeling bursztynowy

Peeling Sucses Peel stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej odmłodzenia skórze. Pobudza metabolizm, stymuluje oddychanie komórkowe i ułatwia produkcję ATP.

Sprawdź Zobacz wszystkie

3-RETISES CT Yellow peel

 

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Ferulac Dubai Lips Peel

 

Ferulac Dubai Lips Peel

Peeling dla osób borykających się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną zredukowane.

Sprawdź Zobacz wszystkie