Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Ferulac Dubai Lips Peel

Ferulac Dubai Lips Peel

Usta są jednym z najbardziej wrażliwych i delikatnych obszarów naszego ciała, dlatego wymagają one specjalistycznej pielęgnacji. Brak komórek ochronnych, a także gruczołów potowych oraz łojowych sprawia, że okolica ust jest wyjątkowo podatna na odwodnienie, a co za tym idzie również pierzchnięcie i pękanie. Wiele czynników zewnętrznych wpływa na wygląd i kondycję naszych ust – od naturalnych procesów starzenia się, poprzez ekspozycję na słońce i czynniki środowiskowe, aż do palenia papierosów.

Ferulac Debai Lips Peel powstał z myślą o osobach, które borykają się z suchością i utratą objętości ust. Dzięki temu peelingowi czerwień wargowa odzyska młodzieńczy blask i jędrność, a zmarszczki w okolicy ust zostaną znacznie zredukowane.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Ferulac Classic z witaminą C

 

Ferulac Classic z witaminą C

Felurac to zabieg nawilżająco-rozświetlający, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez światło.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling bursztynowy

 

Peeling bursztynowy

Peeling Sucses Peel stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej odmłodzenia skórze. Pobudza metabolizm, stymuluje oddychanie komórkowe i ułatwia produkcję ATP.

Sprawdź Zobacz wszystkie

3-RETISES CT Yellow peel

 

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Sprawdź Zobacz wszystkie