Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Ferulac Valencia Peel z TCA

Ferulac Valencia Peel z TCA

Zabieg zapobiegający fotostarzeniu.

Promieniowanie słoneczne, które najczęściej doświadcza się przez praktykowanie opalania (ale nie tylko!), wpływa na skórę negatywnie. Skutkuje ono w jej szybszym starzeniu się - jesteśmy przez to znacznie bardziej narażeni na pojawienie się zmarszczek i przebarwień. Dobrym zabiegiem, który zapobiega tym przykrym konsekwencjom, jest DNA Recovery Peel. Inną odmianą, którą stosuje się w jesień, jest Ferulac Valencia Peel. Wykorzystuje ona połączenie kwasów: trójchloroctowego (TCA), ferulowego, salicylowego oraz 3-O-etylo-askorbinowego, co efektywnie ujędrnia i nawilża skórę. Kwas salicylowy otwiera nam drogę do głębszych poziomów naskórka, zaś kwas ferulowy z witaminą C wykazują działanie depigmentujące.

Zabieg ten może być wykorzystywany m.in.:

  • u osób o wrażliwej skórze
  • w walce z objawami fotostarzenia
  • w celu poprawienia struktury skóry

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Ferulac Classic z witaminą C

 

Ferulac Classic z witaminą C

Felurac to zabieg nawilżająco-rozświetlający, który chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez światło.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling bursztynowy

 

Peeling bursztynowy

Peeling Sucses Peel stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej odmłodzenia skórze. Pobudza metabolizm, stymuluje oddychanie komórkowe i ułatwia produkcję ATP.

Sprawdź Zobacz wszystkie

3-RETISES CT Yellow peel

 

3-RETISES CT Yellow peel

3-RETISES CT Yellow peel działa na wiele problemów skórnych - redukuje przebarwienia, blizny potrądzikowe i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry, a także widocznie ujędrnia skórę.

Sprawdź Zobacz wszystkie