Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Peeling bursztynowy

Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

Peeling bursztynowy

Bursztyn to surowiec używany nie tylko w przemyśle jubilerski, ale również do produkcji wszelkiego rodzaju kosmetyków takich jak kremy, toniki, maści, balsamy czy peelingi. Produkty zawierające w swoim składzie bursztyn przeznaczone są w szczególności dla cery przesuszonej, dojrzałej, zmęczonej i wymagającej rewitalizacji.

Sucses Peel to nanotechnologiczny peeling, którego głównym składnikiem jest enkapsulowany kwas bursztynowy. Peeling Sucses Peel został stworzony z myślą o starzejącej się i potrzebującej wyraźnego odmłodzenia skórze - preparat stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, a także substancji amorficznych. Dodatkowo poprawia integralność połączenia skórno-naskórkowego, redukuje stany zapalne i efektywnie nawilża skórę

Sucses Peel łączy w sobie kwas bursztynowy, azelainowy, traneksamowy oraz kwasy AHA, które posiadają właściwości przeciwutleniające i regenerujące, pobudzają metabolizm, stymulują oddychanie komórkowe i ułatwiają produkcję ATP.

Innowacyjny peeling bursztynowy w połączeniu z produktami do pielęgnacji domowej zapewnia szybki efekt odbudowy, bez negatywnego wpływu na zdrową skórę. 

 

Cennik

 
Peeling bursztynowy280 zł