Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Peeling Pirogronowy Sesderma

Peeling Pirogronowy Sesderma

Specjalistyczny peeling medyczny może być wykonywany na skórę twarzy, szyi, dekoltu, pleców lub ramion. Ma on za zadanie usunąć wierzchnią warstwę naskórka i stymulować procesy odbudowy i regeneracji.

Peeling pirogronowy Sesderma zawiera substancje czynne pozyskiwane z naturalnych źródeł takich jak kora wierzby. Dzięki zawartości kwasu salicylowego, który jest rozpuszczalny w tłuszczach, możliwe jest łatwe przenikanie preparatu przez sebum i oczyszczanie bardzo tłustej i zanieczyszczonej skóry. Peeling pirogronowy Sesderma pozwala na przenikanie aktywnych składników aż do skóry właściwej, dzięki czemu możliwe jest szybkie uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i bezinwazyjny.

Rezultaty peelingu to normalizacja pracy gruczołów łojowych, ujednolicenie kolorytu skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, spłycenie blizn i zmarszczek, wygładzenie skóry, znaczna poprawa jędrności i napięcia skóry, nadanie skórze miękkości i sprężystości, złagodzenie stanów zapalnych i redukcja trądziku.

Zabiegi z zastosowaniem peelingu zaleca się wykonywać w seriach dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry. Najlepszy okres na przeprowadzanie zabiegów to jesień, łagodna zima i wczesna wiosna.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Peeling z kwasem azelainowym

 

Kwas azelainowy Sesderma

Peeling z kwasem azelainowym to intensywna terapia antybakteryjna i przeciwzapalna dedykowana w szczególności dla osób ze skórą wrażliwą i naczyniową.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling z kwasem ferulowym

 

Kwas ferulowy Sesderma

Peeling z kwasem ferulowym to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz chroniący skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zabieg dla skór delikatnych oraz z oznakami fotostarzenia.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling TRX

 

Peeling TRX

Zabieg depigmentujący, oparty na kwasie traneksamowym, który działa na przebarwienia różnego pochodzenia, w tym naczyniowe, ciążowe, w wyniku środków antykoncepcyjnych, pozapalne.

Sprawdź Zobacz wszystkie