Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

 


 

Valencia Plus Sesderma

Valencia Plus Sesderma

Valencia Plus Sesderma to najnowsza generacja profesjonalnych peelingów chemicznych. Preparat został opracowany w nanotechnologii, która umożliwia głęboką penetrację skóry. Składniki aktywne zawarte w preparacie z łatwością przenikają w głębokie warstwy komórek skóry, oczyszczają je i stymulują do rozpoczęcie procesów regeneracyjnych.

Valencia Plus Sesderma ma działanie anty-aging, rozjaśniające, ochronne i przeciwzapalne. Jednym ze składników aktywnych tego produktu są antyoksydanty, które chronią skórę przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Retinol z kolei odżywia skórę, wygładza ją, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek i normalizuje keratynizację.

Valencia Plus Sesderma poleca się osobom, które pragną zredukować głębokie przebarwienia na skórze, zlikwidować blizny potrądzikowe, oczyścić skórę, nadać jej miękkości i delikatności, odżywić i nawilżyć skórę oraz przywrócić jej zdrowy, promienny wygląd.

Sam zabieg jest przyjemny i sprzyja relaksacji. W pierwszej kolejności skóra jest odtłuszczana i nawilżana specjalną mgiełką, która wspomaga wnikanie w głąb skóry składników aktywnych preparatu. Następnie warstwowo nakłada się na skórę preparat i delikatnie wmasowuje. Pacjent udaje się do domu, gdzie samodzielnie zmywa nałożoną maskę po upływie 5-10 godzin. Cera po 3-4 dniu od zabiegu zaczyna się intensywnie łuszczyć. Dzięki temu procesowi dochodzi do całkowitej przebudowy i odnowy skóry. Poza łuszczeniem nie występują żadne inne skutki uboczne przeprowadzonego zabiegu (pieczenie lub swędzenie).

Głównym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest aktywne podrażnienie skóry, stany zapalne, przyjmowanie tretinoiny lub innych leków na bazie witaminy A.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Peeling z kwasem azelainowym

 

Kwas azelainowy Sesderma

Peeling z kwasem azelainowym to intensywna terapia antybakteryjna i przeciwzapalna dedykowana w szczególności dla osób ze skórą wrażliwą i naczyniową.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling z kwasem ferulowym

 

Kwas ferulowy Sesderma

Peeling z kwasem ferulowym to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz chroniący skórę przed działaniem promieni słonecznych. Zabieg dla skór delikatnych oraz z oznakami fotostarzenia.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Peeling TRX

 

Peeling TRX

Zabieg depigmentujący, oparty na kwasie traneksamowym, który działa na przebarwienia różnego pochodzenia, w tym naczyniowe, ciążowe, w wyniku środków antykoncepcyjnych, pozapalne.

Sprawdź Zobacz wszystkie