Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Valencia Plus Sesderma

Kosmetyka medyczna - peelingi chemiczne

Valencia Plus Mediderma

Valencia Plus Mediderma to najnowsza generacja profesjonalnych peelingów chemicznych. Preparat został opracowany w nanotechnologii, która umożliwia głęboką penetrację skóry. Składniki aktywne zawarte w preparacie z łatwością przenikają w głębokie warstwy komórek skóry, oczyszczają je i stymulują do rozpoczęcie procesów regeneracyjnych.

Valencia Plus Mediderma ma działanie anty-aging, rozjaśniające, ochronne i przeciwzapalne. Jednym ze składników aktywnych tego produktu są antyoksydanty, które chronią skórę przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Retinol z kolei odżywia skórę, wygładza ją, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek i normalizuje keratynizację.

Valencia Plus Mediderma poleca się osobom, które pragną zredukować głębokie przebarwienia na skórze, zlikwidować blizny potrądzikowe, oczyścić skórę, nadać jej miękkości i delikatności, odżywić i nawilżyć skórę oraz przywrócić jej zdrowy, promienny wygląd.

Sam zabieg jest przyjemny i sprzyja relaksacji. W pierwszej kolejności skóra jest odtłuszczana i nawilżana specjalną mgiełką, która wspomaga wnikanie w głąb skóry składników aktywnych preparatu. Następnie warstwowo nakłada się na skórę preparat i delikatnie wmasowuje. Pacjent udaje się do domu, gdzie samodzielnie zmywa nałożoną maskę po upływie 5-10 godzin. Cera po 3-4 dniu od zabiegu zaczyna się intensywnie łuszczyć. Dzięki temu procesowi dochodzi do całkowitej przebudowy i odnowy skóry. Poza łuszczeniem nie występują żadne inne skutki uboczne przeprowadzonego zabiegu (pieczenie lub swędzenie).

Głównym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest aktywne podrażnienie skóry, stany zapalne, przyjmowanie tretinoiny lub innych leków na bazie witaminy A.

 

Cennik

 
Valencia Plus Mediderma280 zł