Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

 


 

PRP Meso Salmon PDRN

PRP Meso Salmon PDRN

PRP Meso Salmon PDRN to innowacyjna procedura zabiegowa przeznaczona do redukcji wiotkiej, odwodnionej oraz słabo dotlenionej skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry starzejącej się, ze zmarszczkami i przebarwieniami. Dodatkowo efektywnie wspomaga redukcję wypadania włosów oraz ich pielęgnację. Połączenie wyselekcjonowanych składników pozwala na podwójne działanie preparatu, tym samym zmniejszając stres oksydacyjny i spowalniając proces starzenia.

Wskazania:

  • utrata elastyczności skóry,
  • sucha i matowa skóra,
  • skóra regularnie poddawana zabiegom pielęgnacyjnym,
  • rozszerzone pory,
  • odwodniona i słabo dotleniona skóra,
  • zmarszczki,
  • przebarwienia.

Efekty widoczne są już po wykonaniu 2 zabiegów. Jednakże dla uzyskania maksymalnych rezultatów terapii zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodni.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Zabieg Beliv

 

Zabieg marki Be'liv

Zabieg z wykorzystaniem preparatów na bazie żywych bakterii probiotycznych, które przyczyniają się do utrzymania wilgotności skóry oraz jej prawidłowego ph. Nawilżają skórę, odżywiają ją, a także działają przeciwstarzeniowo.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Microbiome Spectrum Therapy

 

Zabieg marki Purlés

Microbiome Spectrum Therapy przeznaczony jest do pielęgnacji skóry. Zabieg przyczynia się do redukcji problemu suchej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Dodatkowo wykazuje silne działanie nawilżające, łagodzące oraz regenerujące.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Zabiegi Thalgo

 

Zabiegi Thalgo

Odmładzająco-regenerujące zabiegi kosmetyczne z kwasem hialuronowym - intensywne wygładzenie zmarszczek: Silicum Marine Treatment, Absolute Hydration, Hylauronic Marine Treatment, Peeling Kawitacyjny.

Sprawdź Zobacz wszystkie