Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

 


 

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa

Na czym polega zabieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa to procedura zabiegowa, której celem jest poprawa kondycji skóry na twarzy i ciele oraz zapobieganie powstawaniu/zminimalizowanie niedoskonałości w postaci zmarszczek. Metoda ta łączy w sobie dwie skuteczne techniki: mikronakłuwanie skóry, które stymuluje procesy regeneracyjne oraz radiofrekwencję, która działa na włókna kolagenowe, powodując ich skurczenie oraz pobudzając produkcję nowych włókien kolagenowych.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej rekomendowany jest przede wszystkim jako metoda zapobiegawcza przeciw starzeniu się skóry oraz  metoda rewitalizacji skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Procedura zabiegowa idealnie sprawdzi się również u osób z wiotką skórą, rozstępami oraz bliznami. Efekty w postaci napięcia skóry widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu, jednakże ostateczne rezultaty zauważalne są po 2-5 miesiącach.

Korzyści z zabiegu:

  • natychmiastowe ujędrnienie skóry,
  • odmłodzenie skóry poddanej zabiegowi,
  • redukowanie blizn i rozstępów,
  • redukcja bruzd i zmarszczek,
  • niska inwazyjność,
  • wysoka skuteczność zabiegu,
  • zabieg całoroczny.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Zabieg Beliv

 

Zabieg marki Be'liv

Zabieg na bazie żywych bakterii probiotycznych, które przyczyniają się do utrzymania wilgotności i prawidłowego ph skóry. Nawilżają skórę, odżywiają ją, a także działają przeciwstarzeniowo.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Microbiome Spectrum Therapy

 

Zabieg marki Purlés

Zabieg przyczynia się do redukcji problemu suchej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Dodatkowo wykazuje silne działanie nawilżające, łagodzące oraz regenerujące.

Sprawdź Zobacz wszystkie

PRP Meso Salmon PDRN

 

PRP Meso Salmon PDRN

To innowacyjna procedura zabiegowa przeznaczona do redukcji wiotkiej, odwodnionej oraz słabo dotlenionej skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry starzejącej się, ze zmarszczkami i przebarwieniami.

Sprawdź Zobacz wszystkie