Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało

 


 

Microbiome Spectrum Therapy

Zabieg marki Purlés

Microbiome Spectrum Therapy przeznaczony jest do pielęgnacji skóry, której mikrobiom został zaburzony. Przyczynia się on do odbudowania zniszczonego mikrobiomu, szczególnie po inwazyjnych zabiegach, terapii dermatologicznej, bądź złej pielęgnacji. Wzmacnia skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz dostarcza niezbędne witaminy i antyoksydanty.

Celem zabiegu jest wzmocnienie funkcji ochronnych skóry, poprzez przywrócenie równowagi mikrobiotycznej. Dzięki temu bariera hydrolipidowa zostaje odbudowana, a skóra odzyskuje blask, sprężystość i zdrowy wygląd. Zabieg przyczynia się do redukcji problemu suchej, szorstkiej i łuszczącej się skóry. Dodatkowo wykazuje silne działanie nawilżające, łagodzące oraz regenerujące.

Wskazania:

  • skóra wymagająca, wrażliwa, nadreaktywna, alergiczna,
  • skłonność do silnego przesuszania, atopii,
  • zaburzenia równowagi skóry,
  • skóra po terapiach dermatologicznych, inwazyjnych zabiegach kosmetycznych.

Zabieg może być przeprowadzony jako pojedynczy sposób na rewitalizację skóry, bądź też jako kuracja wzmacniająca (8-10 zabiegów). Rekomendowaną częstotliwością w tym przypadku jest wykonanie zabiegu raz w tygodniu przez okres miesiąca, następnie powtórzenie po 2 tygodniach przerwy.

Przeciwskazania:

  • zmiany dermatologiczne na skórze,
  • opryszczka,
  • nadwrażliwość na składniki aktywne obecne w produktach,
  • trądzik różowaty w fazie aktywnej.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Zabieg Beliv

 

Zabieg marki Be'liv

Zabieg z wykorzystaniem preparatów na bazie żywych bakterii probiotycznych, które przyczyniają się do utrzymania wilgotności skóry oraz jej prawidłowego ph. Nawilżają skórę, odżywiają ją, a także działają przeciwstarzeniowo.

Sprawdź Zobacz wszystkie

PRP Meso Salmon PDRN

 

PRP Meso Salmon PDRN

To innowacyjna procedura zabiegowa przeznaczona do redukcji wiotkiej, odwodnionej oraz słabo dotlenionej skóry. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku skóry starzejącej się, ze zmarszczkami i przebarwieniami.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Zabiegi Thalgo

 

Zabiegi Thalgo

Odmładzająco-regenerujące zabiegi kosmetyczne z kwasem hialuronowym - intensywne wygładzenie zmarszczek: Silicum Marine Treatment, Absolute Hydration, Hylauronic Marine Treatment, Peeling Kawitacyjny.

Sprawdź Zobacz wszystkie