Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Indywidulany plan pielęgnacji

Kosmetyka klasyczna

Indywidulany plan pielęgnacji

Najczęściej korzystamy z zabiegów pielęgnacyjnych od przypadku do przypadku. Również trafienie z wyborem odpowiedniego kosmetyku wymaga wiele czasu, prób i błędów. Błędnie sugerujemy się reklamą, doraźnymi potrzebami skóry, promocjami lub rekomendacją znajomych.

Jednak, aby uzyskać zadowalające i długotrwałe efekty należałoby usystematyzować i zaplanować wszystkie działania pielęgnacyjne. Warto udać się na konsultację do profesjonalisty, najlepiej do lekarza medycyny estetycznej lub doświadczonego kosmetologa. Dzięki temu dowiemy się jaki jest aktualny stan skóry, czy zmarszczki są już widoczne, czy przebarwienia są głębokie czy płytkie, dokonana zostanie ocena obszarów zaczerwienionych pod kątem naczynek krwionośnych lub podrażnień oraz będzie można dokładnie zdiagnozować strukturę skóry.

Wnikliwa analiza kondycji i wyglądu skóry umożliwia efektywne zaplanowanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz dobranie odpowiednich preparatów kosmetycznych do codziennego użytku. Precyzyjne określenie potrzeb skóry pozwala na zaspokojenie ich, a w rezultacie na długofalową satysfakcję z atrakcyjnego i młodego wyglądu. Zaplanowanie zabiegów indywidualnie dla każdej osoby uwzględnia również tryb życia, oczekiwania, preferencje do mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów oraz możliwości finansowe. Specjalista określi kolejność zabiegów tak, aby jak najlepiej przygotować skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.

Warto zatem skorzystać z wiedzy prawdziwych profesjonalistów.

 

Cennik

 
Konsultacja i plan zabiegowy 100 zł