Kosmetyka klasyczna

 


 

Stylizacja brwi i rzęs

Stylizacja brwi i rzęs

Henna – to naturalny i ekologiczny środek do farbowania brwi i rzęs. Henna prócz zastosowania estetycznego zapewnia ochronę i połysk. Henna jest idealną alternatywą dla "tradycyjnych", chemicznych farb. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem. Regulacja poprawia kształt łuku brwiowego i sprawia, że wygląda on symetrycznie i naturalnie pięknie.

Historycy podają, że henna była używana już 5000 lat temu: jako kosmetyk, również jako medykament-symbolizowała powodzenie, szczęście, płodność.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Indywidulany plan pielęgnacji

 

Indywidulany plan pielęgnacji

Zaplanowanie zabiegów indywidualnie dla każdej osoby uwzględnia tryb życia, oczekiwania, preferencje do mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów. Wnikliwa analiza kondycji i wyglądu skóry umożliwia efektywne zaplanowanie zabiegów.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Oczyszczanie manualne

 

Oczyszczanie manualne

To zabieg kosmetyczny, który pozwoli Ci szybko pozbyć się zanieczyszczeń skóry, odblokować zatkane pory i przywrócić skórze naturalny piękny wygląd. Poprawia mikrocyrkulację krwi i wchłanianie substancji aktywnych.

Sprawdź Zobacz wszystkie

 

Makijaż

Tylko profesjonalnie przygotowany makijaż idealnie podkreśli walory oraz zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków a zabiegi wykonuje kosmetolog z 19 letnim doświadczeniem.

Sprawdź Zobacz wszystkie