Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
manicure

Kosmetyka klasyczna

Manicure leczniczy

 

 

Manicure klasyczny

to idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji dłoni. To zabieg pielęgnacyjny na dłonie, w skład którego wchodzi opracowanie płytki paznokcia, opracowanie skórek oraz pielęgnacja skóry dłoni. Manicure klasyczny sprawia, że dłonie wyglądają na zadbane i zdrowe. W wyniku zabiegu mamy estetycznie opiłowane paznokcie, bez przebarwień i zgrubiałych skórek. Zabieg wykonujemy z malowaniem lub bez.

 

Manicure Hybrydowy

to trwała metoda stylizacji paznokci polegająca na nałożeniu lakieru i utrwaleniu go lampą UV. Manicure hybrydowy to bardzo popularny zabieg. To zdrowsza alternatywa od paznokci żelowych-nie niszczą płytki paznokci. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na częste wizyty w gabinetach kosmetycznych. W naszym gabinecie kosmetyki profesjonalnej wykonywany jest na najpopularniejszych markach takich jak OPI, Indigo, Semilac.

 

Manicure Japoński

to regeneracyjny zabieg, dzięki któremu wzmocnimy, i nadamy pięknego wyglądu naszym paznokciom. Manicure japoński wskazany jest dla paznokci zniszczonych, osłabionych, np. po lakierach hybrydowych czy żelach. Zabieg polega na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty a następnie nałożenie zmikronizowanego proszku o właściwościach regenerujących oraz nawilżających. Pasta zawiera substancje które, odżywiają i wzmacniają a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły. Substancje aktywne to keratyna, krzemionka z morza japońskiego, wosk pszczeli, witamina A i E.

 

Cennik

 
Manicure z hybrydą 60 zł
Ściągnięcie hybryd 50 zł
Manicure klasyczny 60 zł