Medycyna estetyczna

 


 

Medycyna regeneracyjna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna regeneracyjna opiera się na działaniach odnowy i rewitalizacji skóry w głębokich i powierzchownych warstwach. Zabiegi mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu.

Zabiegi regeneracyjne to szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Przed każdym zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej w celu ustalenia indywidualnego planu pielęgnacyjnego odpowiedniego dla aktualnych potrzeb skóry.

Dla rewitalizacji powierzchniowych warstw skóry poleca się m.in. zabiegi z osoczem bogatopłytkowym pozyskiwanym z własnej krwi Pacjenta. Jest to naturalny sposób pobudzania procesów naprawczych w skórze, stymulowania produkcji nowego kolagenu, aktywnej ochrony przed wolnymi rodnikami, redukcja zmarszczek oraz znaczna poprawa w odżywieniu i dotlenieniu skóry.

Na efekty zabiegów należy zaczekać, co wymaga cierpliwości, ale stanowi też gwarancję dyskretnej i stopniowej poprawy wyglądu. Osiąganie rezultatów rozłożone w czasie pozwala na bezpieczny i naturalny proces regeneracji bez konieczności rekonwalescencji po zabiegu.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Lipoliza iniekcyjna

 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest niewielkim zabiegiem polegającym na podskórnym wstrzyknięciu specjalnej substancji czynnej w ściśle określonym obszarze, który poddawany jest terapii.

Sprawdź Zobacz wszystkie