Medycyna estetyczna

 


 

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd. Bez przeszkód można korygować kształt ust, policzków lub nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Jest to zdecydowanie mniej ryzykowna metoda w porównaniu z zabiegiem chirurgicznym. Z powodzeniem można wymodelować owal twarzy, nadać jej bardziej wyrazisty kształt, przeciwdziałać grawitacji i skutecznie odmłodzić wygląd.

Zastosowanie różnego rodzaju specjalnych nici umożliwia uniesienie skóry, likwidację wiotkich policzków, podkreślenie linii żuchwy oraz wysmuklenie twarzy. Redukcja zmarszczek polega głównie na właściwej aplikacji odpowiedniej dawki toksyny botulinowej. Dzięki niej możliwe jest zrelaksowanie mięśni twarzy oraz wygładzenie skóry. Aby właściwie nawilżyć i odżywić skórę można wykonać zabieg mezoterapii. Opiera się ona na podaniu pod skórę skoncentrowanego koktajlu witaminowego dobieranego indywidualnie do potrzeb skóry. Dostępna jest mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu oraz dowolnej partii ciała wymagającej odżywienia, np. skóra głowy lub wierzch dłoni. Medycyna estetyczna to również specjalnie opracowane peelingi chemiczne, które pomagają redukować przebarwienia oraz stymulują skórę do intensywnych procesów naprawczych. Bogata oferta nieinwazyjnych zabiegów bazuje na terapeutycznym działaniu światła lasera, ledów, podczerwieni, fal ultradźwiękowych, fal radiowych, podciśnienia, elektrostymulacji, jonizacji i in.

Wszystkie powyższe zabiegi doskonale spełniają swoją rolę i stanowią alternatywę dla inwazyjnych i bolesnych zabiegów chirurgicznych.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Lipoliza iniekcyjna

 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest niewielkim zabiegiem polegającym na podskórnym wstrzyknięciu specjalnej substancji czynnej w ściśle określonym obszarze, który poddawany jest terapii.

Sprawdź Zobacz wszystkie