Medycyna estetyczna

 


 

Cellular Matrix

Cellular Matrix

Cellular Matrix jest wyjątkowym produktem stworzonym przez najwyższej klasy specjalistów biotechnologii i inżynierii ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab. Po wielu latach wnikliwych badań, jako pierwsi na świecie stworzyli unikalny zestaw zabiegowy łączący efekty działania kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. Obie te substancje są najskuteczniejsze, a jednocześnie najlepiej przebadane spośród preparatów stosowanych w medycynie estetycznej.

Cellular Matrix bazuje na podobieństwach w działaniu osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta oraz kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Naukowcy postanowili połączyć te dwie substancje w formie specjalnego opatentowanego żelu, a następnie umieścili go w probówce. Dzięki temu rozwiązaniu regenerujące właściwości osocza bogatopłytkowego zostały wzmocnione silnie nawilżającym działaniem kwasu hialuronowego. Taka unikalna kombinacja umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów oraz dosłowne cofnięcie wieku biologicznego skóry. Przekłada się to na rewelacyjne rezultaty wizualne, znaczne odmłodzenie wyglądu i utrzymanie doskonałej kondycji skóry.

Cellular Matrix pozwala na regenerację i uzupełnienie ubytków tkanki skórnej widocznie wpływając na jakość skóry, jej nawilżenie i odpowiednie napięcie. Terapia Cellular Matrix pozwala zredukować widoczne głębokie, średnie i powierzchniowe zmarszczki, przywraca utraconą objętość skóry, unosi fałdy nosowo-wargowe i opadające kąciki ust, niweluje cienie pod oczami, redukuje głębokie blizny i bliznowce. Zabieg powinien być poprzedzony konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie