Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Laser frakcyjny

Medycyna estetyczna

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny powstał z myślą o bezinwazyjnych zabiegach odmładzających skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk oraz do redukowania widocznych blizn potrądzikowych.

Technologia zabiegu opiera się na wiązce dwutlenku węgla, która jest emitowana przez laser frakcyjny. Zastosowanie lasera frakcyjnego umożliwia stymulowanie naturalnych procesów rewitalizacji skóry. Oddziaływanie na komórki skóry właściwej powoduje wytwarzanie nowych struktur kolagenu oraz przyspiesza proces przebudowy tkanek. Dzięki temu laser frakcyjny pozwala na skuteczne redukowanie blizn, przebarwień i piegów oraz usuwa niechciane zmiany skórne.

Wskazania do zastosowania lasera frakcyjnego, to przede wszystkim: blizny (pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe), rozstępy, widoczne zmarszczki, nierównomierny koloryt skóry, skóra uszkodzona przez słońce, zmiany skórne przeznaczone do usunięcia, rozszerzone i widoczne pory, skóra szorstka i matowa, utrata elastyczności i jędrności skóry.

Każdy zabieg z zastosowaniem lasera frakcyjnego powinien zostać poprzedzony konsultacją z lekarzem specjalistą. Lekarz medycyny estetycznej dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz wyjaśnia zasady przeprowadzenia zabiegu. Przed zabiegiem skórę znieczula się specjalnym kremem, aby zmniejszyć dyskomfort podczas terapii. Po zabiegu należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz używać kremów z filtrem UV. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest krótki i niewymagający, dlatego laser frakcyjny stał się powszechny jako szybki i skuteczny sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Częstotliwość powtarzania zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania zmian oraz planu leczenia ustalonego z lekarzem. Zabiegi mogą być wykonywane w sekwencjach od jednego do sześciu tygodni.

 

Cennik

 
Laserowy lifting twarzy 1500 zł
Twarz + szyja 1800 zł
Twarz + szyja + dekolt 2100 zł
Blizny potrądzikowe od 1200 zł
Laserowy peeling twarzy 1000 zł
Laserowe usuwanie przebarwień od 600 zł
Laserowe usuwanie blizn od 600 zł
Laserowy lifting powiek 1200 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych (do 3 zmian) 400 zł