Medycyna estetyczna

 


 

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny powstał z myślą o bezinwazyjnych zabiegach odmładzających skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk oraz do redukowania widocznych blizn potrądzikowych.

Technologia zabiegu opiera się na wiązce dwutlenku węgla, która jest emitowana przez laser frakcyjny. Zastosowanie lasera frakcyjnego umożliwia stymulowanie naturalnych procesów rewitalizacji skóry. Oddziaływanie na komórki skóry właściwej powoduje wytwarzanie nowych struktur kolagenu oraz przyspiesza proces przebudowy tkanek. Dzięki temu laser frakcyjny pozwala na skuteczne redukowanie blizn, przebarwień i piegów oraz usuwa niechciane zmiany skórne.

Wskazania do zastosowania lasera frakcyjnego, to przede wszystkim: blizny (pooperacyjne, pourazowe, potrądzikowe), rozstępy, widoczne zmarszczki, nierównomierny koloryt skóry, skóra uszkodzona przez słońce, zmiany skórne przeznaczone do usunięcia, rozszerzone i widoczne pory, skóra szorstka i matowa, utrata elastyczności i jędrności skóry.

Każdy zabieg z zastosowaniem lasera frakcyjnego powinien zostać poprzedzony konsultacją z lekarzem specjalistą. Lekarz medycyny estetycznej dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem, wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz wyjaśnia zasady przeprowadzenia zabiegu. Przed zabiegiem skórę znieczula się specjalnym kremem, aby zmniejszyć dyskomfort podczas terapii. Po zabiegu należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz używać kremów z filtrem UV. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest krótki i niewymagający, dlatego laser frakcyjny stał się powszechny jako szybki i skuteczny sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Częstotliwość powtarzania zabiegów ustalana jest indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania zmian oraz planu leczenia ustalonego z lekarzem. Zabiegi mogą być wykonywane w sekwencjach od jednego do sześciu tygodni.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie