Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Laseroterapia

Medycyna estetyczna

Laseroterapia

Laseroterapia to nowoczesny i bezinwazyjny sposób na osiągnięcie pięknej i zdrowej skóry.

Jednym z zabiegów godnych polecenia jest laserowe usuwanie blizn. Bez względu na przyczynę powstania blizny, zabieg znacznie zmniejsza jej widoczność, redukuje szerokość oraz ujednolica koloryt skóry. Usuwanie zmian skórnych takich jak pieprzyki, włókniaki, brodawki bez konieczności wycinania ich skalpelem jest możliwe właśnie dzięki laseroterapii. Laser jest wyjątkowo małoinwazyjny, nie uszkadza zdrowej tkanki dookoła usuwanej zmiany, nie ma konieczności nacinania skóry ani zakładania szwów oraz pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu.

Laser jest skuteczny również w redukcji przebarwień oraz w zamykaniu nadmiernie rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Zabiegi z zastosowaniem lasera można również przeprowadzać w tak delikatnych miejscach jak powieki. Nieoperacyjny laserowy lifting powiek polega na precyzyjnym odparowaniu powierzchniowych warstw skóry powiek górnych oraz kontrolowanym podgrzaniu głębokich warstw skóry.

Zabieg skutecznie redukuje zmarszczki w okolicy oczu, znacznie poprawia napięcie i wygładzenie skóry, likwiduje cienie i worki pod oczami, unosi opadające powieki, korzystnie i odmładzająco wpływa na ogólny wygląd twarzy.

Z kolei laserowy lifting twarzy polega na wywoływaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń w ściśle określonym miejscu i stymulacji intensywnych procesów regeneracyjnych. W rezultacie skóra staje się zdecydowanie bardziej jędrna, elastyczna i gładka.