Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
laserowe zamykanie naczynek

Medycyna estetyczna

Zamykanie naczynek

Rozszerzone lub popękane naczynka krwionośne są widoczne jako malutkie czerwone lub fioletowe żyłki znajdujące się tuż pod skórą. Najczęściej zlokalizowane są na twarzy (nos, policzki, uszy), nogach lub na rękach. Nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia, ale zdecydowana większość osób uważa je za mankament urody.

Zabieg zamykania naczynek wykonuje się za pomocą specjalnego lasera. Konieczne jest jednak wykonanie całej serii zabiegów, ponieważ jednorazowa terapia nie przyniesie stałych i satysfakcjonujących rezultatów. Liczba zabiegów oraz czas pojedynczego zabiegu uzależnione są od wielkości powierzchni skóry, jaka jest poddawana laseroterapii.

Podczas wykonywania zabiegu zarówno specjalista jak i Pacjent muszą mieć założone specjalne okulary ochraniające oczy przed światłem lasera. Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo, a czerwone żyłki zmieniają się w podskórne małe strupki, które stopniowo znikają w przeciągu kolejnych 14 dni. Należy pamiętać, że każdy zabieg powinien zostać poprzedzony konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej w celu potwierdzenia wskazań oraz wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Doświadczony specjalista oraz sprzęt najwyższej jakości dają możliwość osiągnięcia pełnej satysfakcji z zabiegu w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

 

Cennik

 
Cała twarz od 600 zł
Nos 300 zł
Policzki od 400 zł
Dekolt 400 - 800 zł
Nogi od 300 zł