Medycyna estetyczna

 


 

laserowe zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek

Rozszerzone lub popękane naczynka krwionośne są widoczne jako malutkie czerwone lub fioletowe żyłki znajdujące się tuż pod skórą. Najczęściej zlokalizowane są na twarzy (nos, policzki, uszy), nogach lub na rękach. Nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia, ale zdecydowana większość osób uważa je za mankament urody.

Zabieg zamykania naczynek wykonuje się za pomocą specjalnego lasera. Konieczne jest jednak wykonanie całej serii zabiegów, ponieważ jednorazowa terapia nie przyniesie stałych i satysfakcjonujących rezultatów. Liczba zabiegów oraz czas pojedynczego zabiegu uzależnione są od wielkości powierzchni skóry, jaka jest poddawana laseroterapii.

Podczas wykonywania zabiegu zarówno specjalista jak i Pacjent muszą mieć założone specjalne okulary ochraniające oczy przed światłem lasera. Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo, a czerwone żyłki zmieniają się w podskórne małe strupki, które stopniowo znikają w przeciągu kolejnych 14 dni. Należy pamiętać, że każdy zabieg powinien zostać poprzedzony konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej w celu potwierdzenia wskazań oraz wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Doświadczony specjalista oraz sprzęt najwyższej jakości dają możliwość osiągnięcia pełnej satysfakcji z zabiegu w sposób całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Lipoliza iniekcyjna

 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest niewielkim zabiegiem polegającym na podskórnym wstrzyknięciu specjalnej substancji czynnej w ściśle określonym obszarze, który poddawany jest terapii.

Sprawdź Zobacz wszystkie