Medycyna estetyczna

 


 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest niewielkim zabiegiem polegającym na podskórnym wstrzyknięciu specjalnej substancji czynnej w ściśle określonym obszarze, który poddawany jest terapii.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej powinien zostać poprzedzony konsultacją z lekarzem specjalistą. Na podstawie wywiadu medycznego wykluczającego ewentualne przeciwwskazania, zostaje odpowiednio dopasowany preparat do iniekcji. Zastrzyk zawiera w swoim składzie czynnik przeciwbólowy, dzięki czemu zabieg wykonywany jest bez odczucia dyskomfortu.

Podczas lipolizy iniekcyjnej do tkanek podawane są składniki aktywne, których zadaniem jest rozpuszczenie komórek tłuszczowych w miejscu podania zastrzyku. Zwykle zabiegowi poddawane są miejsca, gdzie trudno jest zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej nawet pomimo diety i regularnych ćwiczeń fizycznych. Dzięki lipolizie iniekcyjnej rozbite komórki tłuszczowe zostają metabolizowane, a następnie wydalone z organizmu.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej najczęściej jest wykonywany w obszarze pod pośladkami, na wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud oraz kolana, podbródek, żuchwa, ramiona, dolna część pleców (fałdki na plecach), brzuch, obszar klatki piersiowej (ginekomastia męska).

Lipoliza iniekcyjna jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie