Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Mezoterapia

Medycyna estetyczna

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na podaniu podskórnym swego rodzaju koktajlu zawierającego substancje aktywne takie jak witaminy, aminokwasy. Preparaty Aquashine są wzbogacone o kompleks peptydów, tzw aktywnych białek. Całościowe działanie tego typu mezoterapii polega na wspomaganiu odnowy komórek, nawilżaniu skóry, dostarczaniu komórkom składników budulcowych oraz redukowaniu oznak starzenia poprzez niwelowanie zmarszczek mimicznych. Aquashine sprawdza się również podczas ujednolicania kolorytu skóry i usuwania przebarwień. Mezoterapia znacznie poprawia krążenie w tkankach podskórnych i doskonale odżywia skórę.

Wstrzyknięcie zestawu witamin, aminokwasów, peptydów i mikroelementów ma niebywale korzystny wpływ na kondycję skóry nawet w wyjątkowo wymagających okolicach oczu i ust. Mezoterapia jest zabiegiem wykonanym na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, na brzuchu, udach i pośladkach. Po serii zabiegów skóra jest promienna, rozświetlona, nawilżona i napięta.

Głównymi zaletami mezoterapii są: opóźnianie procesu starzenia, naturalność terapii, natychmiastowy efekt, długotrwały rezultat, odmłodzenie i rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek i przebarwień.

Obecnie istnieje szeroki wybór produktów wykorzystywanych do mezoterapii. Aby dobrać najwłaściwszy zestaw substancji czynnych należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który pomoże wskazać odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb skóry oraz wykona zabieg w sposób bezpieczny i skuteczny.

 

Cennik

 
Neauvia Hydrodelux 650 zł
- 3 zabiegi 1800 zł
Aquashine BR 700 zł
- 3 zabiegi 1950 zł
Restylane Vital Light 650 zł
Linerase 1200 zł
Aquqshine BTX 1200 zł
Redensity I od 1000 zł
Peptydowa włosów 500 zł