Medycyna estetyczna

 


 

Mezoterapia

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na podaniu podskórnym swego rodzaju koktajlu zawierającego substancje aktywne takie jak witaminy, aminokwasy. Preparaty Aquashine są wzbogacone o kompleks peptydów, tzw aktywnych białek. Całościowe działanie tego typu mezoterapii polega na wspomaganiu odnowy komórek, nawilżaniu skóry, dostarczaniu komórkom składników budulcowych oraz redukowaniu oznak starzenia poprzez niwelowanie zmarszczek mimicznych. Aquashine sprawdza się również podczas ujednolicania kolorytu skóry i usuwania przebarwień. Mezoterapia znacznie poprawia krążenie w tkankach podskórnych i doskonale odżywia skórę.

Wstrzyknięcie zestawu witamin, aminokwasów, peptydów i mikroelementów ma niebywale korzystny wpływ na kondycję skóry nawet w wyjątkowo wymagających okolicach oczu i ust. Mezoterapia jest zabiegiem wykonanym na twarzy, szyi, dekolcie, skórze głowy, na brzuchu, udach i pośladkach. Po serii zabiegów skóra jest promienna, rozświetlona, nawilżona i napięta.

Głównymi zaletami mezoterapii są: opóźnianie procesu starzenia, naturalność terapii, natychmiastowy efekt, długotrwały rezultat, odmłodzenie i rewitalizacja skóry, redukcja zmarszczek i przebarwień.

Obecnie istnieje szeroki wybór produktów wykorzystywanych do mezoterapii. Aby dobrać najwłaściwszy zestaw substancji czynnych należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, który pomoże wskazać odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb skóry oraz wykona zabieg w sposób bezpieczny i skuteczny.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie