Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Osocze bogatopłytkowe

Medycyna estetyczna

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego polega na biostymulacji komórek skóry. Osocze pozyskiwane jest z krwi Pacjenta zakwalifikowanego do zabiegu. Ta metoda leczenia jest znana i stosowana od wielu lat w różnych dziedzinach medycyny, m.in. w chirurgii plastycznej, ortopedii lub stomatologii.

Zabiegi polegające na podaniu osocza bogatopłytkowego są szczególnie polecane w przypadku konieczności leczenia ran i wspomaganiu procesu gojenia, w leczeniu postępującej martwicy oraz przy odbudowie i regeneracji tkanek. Osocze jest najbardziej naturalnym preparatem leczniczym, nie ma najmniejszego ryzyka reakcji alergicznej. Obecnie zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego są oferowane w celu regeneracji skóry i stymulacji procesów odnowy komórkowej.

Terapia polega na pobudzaniu komórek macierzystych, w efekcie mogą się one namnażać i pobudzać do wytwarzania nowego kolagenu. Wskazaniem do wykonania zabiegu są oznaki starzenia się skóry (zmarszczki, wiotka skóra), skóra wymagająca regeneracji, zmęczona i wysuszona skóra, niejednolity kolor, utrata elastyczności skóry, stan skóry po zabiegach medycyny estetycznej (przyspieszanie gojenia, regeneracja skóry), leczenie łysienia (typ męski). Ponadto zabieg osocza bogatopłytkowego z fibryną stosuje się w przypadku wypełniania blizn potrądzikowych, uzupełniania ubytków w skórze oraz wygładzania głębokich zmarszczek.

 

Cennik

 
Oczy, blizny, skóra owłosiona głowy 700 zł
Cała twarz 1200 zł