Medycyna estetyczna

 


 

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Chyba każdy z nas zwraca uwagę na usta swojego rozmówcy. Bezsprzecznie kształtne i miękkie usta to ważny atrybut urody. Nie wszyscy zostali hojnie obdarowani przez naturę, jednak jest sposób aby uzupełnić braki i subtelnie podkreślić swoje naturalne piękno. Aktualnie zabiegi medycyny estetycznej skutecznie pozwalają na bezpieczne powiększenie ust oraz wydobycie prawdziwej urody.

Powiększanie jak i nawilżanie ust to zabiegi wykonywane z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Jest to bardzo cenna substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Niestety wraz z wiekiem tracimy coraz więcej kwasu hialuronowego, pojawiają się ubytki, zmarszczki oraz zwiększona wiotkość skóry. Powiększanie ust ma na celu zwiększenie ich objętości. Tym samym, możliwe jest zniwelowanie widocznej asymetrii lub dysproporcji pomiędzy dolna i górną wargą lub lewą i prawą częścią ust. Z kolei właściwości kwasu hialuronowego sprawiają, że usta stają się doskonale nawilżone, odżywione i jedwabiście miękkie.

Zabieg polega na aplikowaniu kwasu hialuronowego w okolice czerwieni wargowej za pomocą iniekcji. Przed zabiegiem obszar ust jest znieczulany specjalnym kremem, dzięki czemu podczas nakłuwania Pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Usta są bardzo wrażliwą strukturą, dlatego tuż po zabiegu mogą być lekko spuchnięte i zaczerwienione, jednak wraz z upływem czasu, wszystko wraca do normy. Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast i utrzymuje się około 4-6 miesięcy.

Zabieg powiększania oraz modelowania kształtu ust można polecić zarówno kobietom jak i mężczyznom, bez względu na wiek. Konieczna jest wcześniejsza konsultacja z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie