Medycyna estetyczna

 


 

Sculptra

Sculptra

Sculptra jest specjalnie opracowanym preparatem, którego głównym składnikiem jest kwas L-polimlekowy. Ta substancja czynna jest całkowicie naturalnym stymulatorem procesów rewitalizacji i odnowy w organizmie człowieka.

Zabieg z zastosowaniem Sculptry polega na precyzyjnym aplikowaniu preparatu w sposób równomierny pod skórą policzków i skroni. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. Następnie skóra znieczulana jest odpowiednim kremem, dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu.

Zabieg z użyciem Sculptry przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Sculptrę poleca się wszystkim osobom, które pragną odzyskać młody i zdrowy wygląd twarzy. Zabieg wskazany jest również dla osób posiadających cienką skórę o obniżonej elastyczności. Efekty zabiegu widoczne są zarówno u osób młodych jak i w starszym wieku.

Niekwestionowaną zaletą jest stopniowe uzyskiwanie satysfakcjonujących rezultatów, zatem zabieg określany jest jako dyskretny i niepowodujący nagłych zmian w wyglądzie. Sculptra skutecznie spowalnia, a nawet odwraca procesy starzenia się skóry.

Powrót

 

Zobacz pozostałe

 

Medycyna estetyczna

 

Medycyna estetyczna

Obecnie dostępna jest szeroka oferta zabiegów oraz różnych alternatyw dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, które mają na celu poprawić i uatrakcyjnić nasz wygląd.

Sprawdź Zobacz wszystkie

Medycyna regeneracyjna

 

Medycyna regeneracyjna

Zabiegi regeneracyjne mają na celu przywrócenie skórze jak najlepszej kondycji oraz młodego i zdrowego wyglądu. To szeroka oferta skierowana dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Sprawdź Zobacz wszystkie

laserowe zamykanie naczynek

 

Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie popękanych naczynek krwionośnych to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów dermatologii estetycznej.

Sprawdź Zobacz wszystkie