Telefon:
696 484 895
Adres:
ul. Dmowskiego 26, Nowy sącz
Sculptra

Medycyna estetyczna

Biostymulator (kwas polimlekowy)

Biostymulator na bazie kwasu polimlekowego jest specjalnie opracowanym preparatem, którego głównym składnikiem jest kwas L-polimlekowy. Ta substancja czynna jest całkowicie naturalnym stymulatorem procesów rewitalizacji i odnowy w organizmie człowieka.

Zabieg z zastosowaniem tego preparatu polega na precyzyjnym aplikowaniu preparatu w sposób równomierny pod skórą policzków i skroni. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. Następnie skóra znieczulana jest odpowiednim kremem, dzięki czemu podczas zabiegu nie odczuwa się żadnego dyskomfortu.

Zabieg z użyciem tego biostymulatora przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Poleca się go wszystkim osobom, które pragną odzyskać młody i zdrowy wygląd twarzy. Zabieg wskazany jest również dla osób posiadających cienką skórę o obniżonej elastyczności. Efekty zabiegu widoczne są zarówno u osób młodych jak i w starszym wieku.

Niekwestionowaną zaletą jest stopniowe uzyskiwanie satysfakcjonujących rezultatów, zatem zabieg określany jest jako dyskretny i niepowodujący nagłych zmian w wyglądzie. Zabieg z użyciem tego biostymulatora skutecznie spowalnia, a nawet odwraca procesy starzenia się skóry.

 

Cennik

 
Tropokolagen I - oczy + czoło 800 zł
Tropokolagen I - twarz 1200 zł
Tropokolagen I - szyja 800 zł
Tropokolagen I - dłonie 800 zł
Tropokolagen I - dekolt + biust 1200 zł
Revok50 2ml 900 zł
Revok50 4ml 1400 zł
CG Styler600 1500 zł